Alle producten
-
milieutestkamer
-
batterijproefkamer
-
Tensietestkamer
-
Saltspray-testkamer
-
Vibratietestkamer
-
Verouderingstestkamer
-
Brandbaarheidstestmachine
-
daling het testen materiaal
-
Rubber het Testen Machine
-
Verpakkend het Testen Materiaal
-
apparatuur voor het testen van papier
-
Testapparatuur voor kookgerei
-
meubilair het testen materiaal
-
Elektronische testapparatuur
-
Schoenproefmachine
-
Draad testapparatuur
-
Testapparatuur voor textiel
-
LuchtDe kwaliteit van het product is zeer betrouwbaar. -
Pak.Dit is een zeer goede leverancier. We hebben mensen geregeld om dit bedrijf te bezoeken en hebben goed nieuws. Het is een fabriek die veel instrumenten en apparatuur maakt, zoals compressoren,waterdichte testmachines, trekproefmachines, enzovoort die we nodig hebben. , ze hebben allemaal deze machines, dus ik kocht een partij machines van hen. -
ContinuIk heb net de goederen ontvangen die door de verkoper zijn gestuurd en ik ben zeer tevreden met deze winkelervaring. Ten eerste is de service van de verkoper zeer attent, tijdig reageren op mijn vragen,en het verstrekken van gedetailleerde product- en verzendinformatieTen tweede, de verpakking van de goederen is zeer zorgvuldig, elk product -
Ashish.We hebben de batterijproefkamer ontvangen, ze werkt prima, we gebruiken haar elke week.hun technisch team ging persoonlijk naar onze fabriek in het buitenland om installatie en operationele training te begeleiden. ze geven echt om onze ervaring met de apparatuur en zijn toegewijd om te helpen.
zoekwoorden [ temperature and humidity chamber ] wedstrijd 212 producten.
Omgevingstestkamer met een precisie van verplaatsing van 0,01 mm en een volume van 324L voor een tijd van continue verlichting van meer dan 2000 uur
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ± 1 ° C |
|---|---|
| Voorraad: | Ja |
| Temperatuurinvoermodus: | Aanraakscherm |
Milieutestkamer met 8~14um Spectraalbereik 320x100x350mm Teststandaard en -55℃~-10℃ Lage Temperatuurkamer
| Continue verlichtingstijd: | meer dan 2000 uur |
|---|---|
| Proefbank: | lengte 320x breedte 100x hoogte 350 mm |
| Controlemodus: | Automatische berekeningscontroller |
324L Milieutestkamer met touchscreenbediening -55℃ tot -10℃
| Temperatuurinvoermodus: | Aanraakscherm |
|---|---|
| Controlemodus: | Automatische berekeningscontroller |
| Buitendimensies: | 1060*580*1050 mm |
PCT Hoogdrukversnelde verouderingstestkamer voor de halfgeleiderindustrie
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Milieutestkamer 320x100x350mm met ±1°C nauwkeurigheid
| Proefbank: | lengte 320x breedte 100x hoogte 350 mm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14um |
| originele producten: | Ja |
Fotovoltaïsche zonnepanelen simulator Testkamer PV-testapparatuur IEC61215 IEC61646
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Testkamer voor het testen van de uitstoot van formaldehyde in het klimaat voor het testen van houtpaneelen
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Industriële luchtventilatie klimaattestkamer voor versnelde verouderingssimulatie
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Professionele wandeling in de klimaatkamer voor nauwkeurige simulatie van het milieu
| Temperatuurbereik: | -60 °C tot + 150 °C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 20% tot 98% RH of zonder |
| Capaciteit van de werkruimte: | 12 kubieke meter (kan aangepast worden) |
ODM Environmental Salt Spray Aging Test Chamber Corrosie Test Machine Precise Control
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |


