Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ temperature and humidity chamber ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμών με ακρίβεια εκτόξευσης 0,01 mm και όγκο 324L για συνεχή φωτισμό περισσότερο από 2000 ώρες
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ± 1 ° C |
|---|---|
| Αποθέματα: | Ναί |
| Λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας: | Οθόνη αφής |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών με Φασματικό Εύρος 8~14um, Βάση Δοκιμών 320x100x350mm και Θάλαμος Χαμηλής Θερμοκρασίας -55℃~-10℃
| Συνεχής χρόνος φωτισμού: | άνω των 2000 ωρών |
|---|---|
| Πεδίο δοκιμών: | μήκος 320x πλάτος 100x ύψος 350mm |
| Λειτουργία ελέγχου: | Αυτόματος ελεγκτής υπολογισμού |
324L Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής με έλεγχο με οθόνη αφής -55°C έως -10°C
| Λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας: | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Αυτόματος ελεγκτής υπολογισμού |
| Εξωτερικές διαστάσεις: | 1060*580*1050mm |
PCT Δοκιμαστήριο γήρανσης υψηλής πίεσης με επιτάχυνση για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής 320x100x350mm με ακρίβεια ±1°C
| Πεδίο δοκιμών: | μήκος 320x πλάτος 100x ύψος 350mm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14um |
| αρχικά προϊόντα: | Ναί |
Φωτοβολταϊκός ηλιακός συλλέκτης προσομοιωτής δοκιμής θαλάμου δοκιμής φωτοβολταϊκού εξοπλισμού IEC61215 IEC61646
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Δοκιμαστικό θάλαμο κλιματικής εκπομπής φορμαλδεΰδης για δοκιμή πλακών ξύλου
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Τμήμα δοκιμών κλίματος βιομηχανικής εξαερισμού αέρα για την επιταχυνόμενη προσομοίωση γήρανσης
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Επαγγελματική βόλτα στο κλιματικό θάλαμο για ακριβή προσομοίωση του περιβάλλοντος
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -60 °C έως + 150 °C |
|---|---|
| Περιοχή υγρασίας: | 20% ~ 98% RH ή χωρίς |
| Δυνατότητα αίθουσας εργασίας: | 12 κυβικό μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί) |
ODM Περιβαλλοντικό αλάτι ψεκασμού γήρανσης δοκιμαστικό θάλαμο διάτρησης δοκιμαστική μηχανή ακριβής έλεγχος
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |


