Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ temperature and humidity chamber ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Μηχανή δοκιμής ανθεκτικότητας σε έκρηξη για την προστασία της μπαταρίας από υπερφόρτιση και εκφόρτιση
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Αυτοματοποιημένη πολυεπίπεδη μπαταρία κενό φούρνο PLC Ελέγχου οθόνης αφής 10-3 Mba
| Περιοχή θερμοκρασίας: | +10°C~+150°C |
|---|---|
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας: | 1000x1000x1000 mm |
Δοκιμαστής πτώσης μπαταρίας ιόντων λιθάνθρακα εργαστηρίου 220V με θάλαμο δοκιμής οθόνης αφής PLC
| Δύναμη: | 3KW |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 380V |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Δοκιμαστής Επίδρασης Μεταλλικών Αυτοκινήτων 0-300J Ενεργειακό Πεδίο Για Συμμόρφωση Συγκρούσεων
| Κατηγορία προϊόντων: | θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον |
|---|---|
| Ψυχρολογική αποθήκευση: | RT→-75°C ≤ 80min |
| Αποθήκευση θερμότητας Χρόνος θέρμανσης: | RT→170°C ≤ 35 λεπτά |
Οδική μεταφορά, εφοδιαστική συσκευασία, εξοπλισμός δοκιμής δονήσεων, προσομοίωση συγκρούσεων, δοκιμή δονήσεων
| Μέγιστο φορτίο δοκιμής: | 100 κιλά |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 60~300 στροφές/min (διαμορφώσιμο) |
| Σειρά εύρους: | 25.4 mm P-P ((1 ίντσες) |
Μηχανή δοκιμής θερμού και κρύου σοκ Λύσεις για την αξιολόγηση θερμικού σοκ
| Δύναμη: | 8KW |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V |
| Πεδίο θερμικών σοκ: | -40°C, -55°C, -65°C~+150°C |
SUS304 Μηχανή δοκιμής βελόνας ασφαλείας μπαταρίας Συσκευή δοκιμής προσομοίωσης μπαταρίας
| Εσωτερική διάσταση: | 420×450×460 W×D×H (mm), μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση: | Περίπου 750×680×1730 W×H×D (mm), μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βάρος: | 260 κιλά |
ASTM E1354 Κωνικός θερομετρητής δοκιμή αντοχής στη φωτιά για δομικά υλικά ISO 5660 πιστοποιημένο
| Μάρκα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
Ηλεκτρονικός εργαστηριακός κλιματισμός υψηλής ακρίβειας
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Μηχανή δοκιμής τρύπησης και εκτόξευσης μπαταρίας τύπου νομίσματος ή κουμπιού
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |


