Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ temperature and humidity chamber ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Δωμάτιο δοκιμής περιβάλλοντος με ενσωματωμένα χαρακτηριστικά ασφάλειας, διαθεσιμότητα αποθεμάτων και λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας με οθόνη αφής
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
Περιβαλλοντικό θάλαμο δοκιμών με εισροή θερμοκρασίας με οθόνη αφής και φάσμα φάσματος 8 έως 14um για περισσότερες από 2000 ώρες συνεχούς φωτισμού
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
| Volume: | 324L |
Environmental Testing Chamber with Over-temperature Protection, 324L Volume, and Automatic Calculation Controller
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
SUS 304 Εξοικονόμηση ενέργειας Περπάτημα σε κλιματικό θάλαμο δοκιμών για δοκιμές προϊόντων ακριβείας
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -60 °C έως + 150 °C |
|---|---|
| Περιοχή υγρασίας: | 20% έως 98% RH |
| Δυνατότητα αίθουσας εργασίας: | 8 κυβικό μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί) |
Βιομηχανικό περιβάλλον Θερμικός κύκλος ταχείας ταχύτητας
| Τύπος επιχείρησης: | Εργοστάσιο |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση ((W*H*D): | 500*600*500 (mm) |
| Εξωτερική διάσταση (Π*Υ*Δ): | 750*1635*1410 ((mm) |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Automatic Calculation Controller and Water Shortage Protection for Precise Environmental Tests
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Stock: | Yes |
Δοκιμαστικό θάλαμο γήρανσης λαμπτήρα τόξου ξενώνα από ανοξείδωτο χάλυβα, θάλαμος προσομοίωσης περιβάλλοντος
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Προγραμματιζόμενη μηχανή δοκιμής με σταθερή θερμοκρασία για την ηλεκτρονική βιομηχανία
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Θάλαμος δοκιμής περιβάλλοντος με εξέδρα δοκιμής 320x100x350mm Φασματικό εύρος 8-14um και διαρκής φωτισμός 2000 ώρες
| Λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας: | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Πεδίο δοκιμών: | μήκος 320x πλάτος 100x ύψος 350mm |
| Υπηρεσία OEM: | Ναί |
Βιομηχανικό Εργαστήριο Υψηλής Χαμηλής Θερμοκρασίας Δοκιμαστήριο Για τη Φαρμακευτική Βιομηχανία
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |


