همه محصولات
-
اتاق آزمایش محیط زیست
-
اتاق آزمایش باتری
-
اتاق آزمایش کشش
-
اتاق تست اسپری نمک
-
اتاق آزمایش لرزش
-
اتاق آزمایش پیری
-
دستگاه آزمایش قابل احتراق
-
تجهیزات تست سقوط
-
دستگاه تست لاستیک
-
تجهیزات تست بسته بندی
-
تجهیزات آزمایش کاغذ
-
تجهیزات آزمایش ظروف آشپزی
-
تجهیزات تست مبلمان
-
تجهیزات آزمایش الکترونیک
-
دستگاه تست کفش
-
تجهیزات تست سیم
-
تجهیزات آزمایش پارچه
-
هواکیفیت محصول بسیار قابل اعتماد است، همکاری برای سال های بسیاری از تولید کنندگان! -
پاکاین یک تامین کننده بسیار خوب است. ما برای مردم برنامه ریزی کردیم تا از این شرکت بازدید کنند و اخبار خوبی دریافت کردند. آنها کارخانه ای هستند که بسیاری از ابزارها و تجهیزات مانند کمپرسورها را تولید می کنند.دستگاه های آزمایش ضد آب، دستگاه های تست کشش و غیره که ما نیاز داریم. ، همه ی اونا این ماشین ها رو دارن، پس من یه دسته ماشین ازشون خریدم. -
مداوممن تازه کالاهایی را که توسط فروشنده فرستاده شده دریافت کرده ام و از تجربه خریدم بسیار راضی هستم. اول از همه، خدمات فروشنده بسیار متفکرانه و به موقع به سوالات من پاسخ می دهد،و ارائه اطلاعات دقیق محصول و حمل و نقلدوم، بسته بندی کالا بسیار دقیق است، هر محصول -
آشیشما اتاق تست باتری را دریافت کردیم، خیلی خوب کار می کند، ما هر هفته از آن استفاده می کنیم. چیزی که واقعاً این خرید را متمایز می کند، خدمات فوق العاده پس از فروش است.تیم فنی آنها شخصا به کارخانه ما در خارج از کشور رفت تا آموزش نصب و کار را هدایت کند. آنها واقعا به تجربه ما با تجهیزات اهمیت می دهند و به کمک اختصاص داده شده اند.
کلید واژه ها [ temperature and humidity chamber ] مطابقت 212 محصولات.
اتاق آزمایش محیط زیست با ویژگی های ایمنی یکپارچه، در دسترس بودن سهام و حالت ورودی دمای صفحه لمسی
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
اتاق آزمایش محیط زیست با ورودی دمای صفحه لمسی و محدوده طیف 8 تا 14um برای بیش از 2000 ساعت روشنایی مداوم
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
| Volume: | 324L |
اتاق آزمایش محیط زیست حفاظت از بیش از حد درجه حرارت با حجم 324L و کنترل کننده محاسبه خودکار
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
SUS 304 صرفه جویی در انرژی در اتاق آزمایش آب و هوا برای آزمایش دقیق محصول
| محدوده دما: | -60c تا +150c |
|---|---|
| محدوده رطوبت: | 20٪ تا 98٪ RH |
| ظرفیت اتاق کار: | 8 متر مکعب (قابل سفارشی سازی) |
محیط صنعتی اتاق آزمایش چرخه حرارتی سرعت سریع کنترل هوشمند
| نوع کسب و کار: | کارخانه |
|---|---|
| بعد داخلی (W*H*D): | 500*600*500 (میلی متر) |
| بعد خارجی (W*H*D): | 750*1635*1410 (میلی متر) |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Automatic Calculation Controller and Water Shortage Protection for Precise Environmental Tests
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Stock: | Yes |
اتاق آزمایش پیری لامپ قوس زینون فولاد ضد زنگ، اتاق شبیه سازی محیط زیست
| برند: | نید |
|---|---|
| سفارشی: | خوش آمدی |
| کارخانه: | آره |
دستگاه اتاق آزمایش درجه حرارت ثابت قابل برنامه ریزی برای صنعت الکترونیک
| برند: | نید |
|---|---|
| سفارشی: | خوش آمدی |
| کارخانه: | آره |
اتاق آزمایش محیط زیست با سقف آزمایش 320x100x350mm طیف طیف 8-14um و زمان روشنایی مداوم 2000 ساعت
| حالت ورودی دما: | صفحه لمسی |
|---|---|
| پایه تست: | طول 320x عرض 100x ارتفاع 350 میلی متر |
| سرویس OEM: | بله |
آزمایشگاه صنعتی اتاق آزمایش با دمای بالا و پایین برای صنعت داروسازی
| برند: | نید |
|---|---|
| سفارشی: | خوش آمدی |
| کارخانه: | آره |


