همه محصولات
-
اتاق آزمایش محیط زیست
-
اتاق آزمایش باتری
-
اتاق آزمایش کشش
-
اتاق تست اسپری نمک
-
اتاق آزمایش لرزش
-
اتاق آزمایش پیری
-
دستگاه آزمایش قابل احتراق
-
تجهیزات تست سقوط
-
دستگاه تست لاستیک
-
تجهیزات تست بسته بندی
-
تجهیزات آزمایش کاغذ
-
تجهیزات آزمایش ظروف آشپزی
-
تجهیزات تست مبلمان
-
تجهیزات آزمایش الکترونیک
-
دستگاه تست کفش
-
تجهیزات تست سیم
-
تجهیزات آزمایش پارچه
-
هواکیفیت محصول بسیار قابل اعتماد است، همکاری برای سال های بسیاری از تولید کنندگان! -
پاکاین یک تامین کننده بسیار خوب است. ما برای مردم برنامه ریزی کردیم تا از این شرکت بازدید کنند و اخبار خوبی دریافت کردند. آنها کارخانه ای هستند که بسیاری از ابزارها و تجهیزات مانند کمپرسورها را تولید می کنند.دستگاه های آزمایش ضد آب، دستگاه های تست کشش و غیره که ما نیاز داریم. ، همه ی اونا این ماشین ها رو دارن، پس من یه دسته ماشین ازشون خریدم. -
مداوممن تازه کالاهایی را که توسط فروشنده فرستاده شده دریافت کرده ام و از تجربه خریدم بسیار راضی هستم. اول از همه، خدمات فروشنده بسیار متفکرانه و به موقع به سوالات من پاسخ می دهد،و ارائه اطلاعات دقیق محصول و حمل و نقلدوم، بسته بندی کالا بسیار دقیق است، هر محصول -
آشیشما اتاق تست باتری را دریافت کردیم، خیلی خوب کار می کند، ما هر هفته از آن استفاده می کنیم. چیزی که واقعاً این خرید را متمایز می کند، خدمات فوق العاده پس از فروش است.تیم فنی آنها شخصا به کارخانه ما در خارج از کشور رفت تا آموزش نصب و کار را هدایت کند. آنها واقعا به تجربه ما با تجهیزات اهمیت می دهند و به کمک اختصاص داده شده اند.
کلید واژه ها [ temperature and humidity chamber ] مطابقت 212 محصولات.
محفظه تست محیطی با ورودی دمای صفحه لمسی با دقت ±1 درجه سانتیگراد و نورپردازی مداوم بیش از 2000 ساعت
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
|---|---|
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
| Original Products: | Yes |
اتاق آزمایش رطوبت ثابت درجه حرارت آزمایشگاهی چند منظوره برای تجزیه و تحلیل مواد
| عملکرد: | تست آب و هوا |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفارشی |
| قدرت: | الکترونیکی |
محفظه محیطی استند تست 320x100x350 میلیمتری با دقت ±1 درجه سانتیگراد
| ویژگی های ایمنی: | حفاظت بیش از حد دمای ، محافظت از کمبود آب ، محافظت از خرابی برق |
|---|---|
| دقت جابجایی: | 0.01 میلی متر |
| محصولات اورجینال: | بله |
اتاق آزمایش محیط زیست با طیف طیف 8 تا 14um، 320x100x350mm تست استند و ± 1 °C دقت دمای
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
اتاق آزمایش محیط زیست اصلی با ورودی دمای صفحه لمسی و در دسترس بودن انبار برای استفاده فوری
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Volume: | 324L |
اتاق آزمون رطوبت درجه حرارت برنامه ریزی شده کوچک اتاق چرخه درجه حرارت 80L
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| ابعاد داخلی (W*D*H): | 400mm*400mm*500mm |
| ابعاد خارجی (W*D*H): | 870mm*970mm*1400mm |
اتاق آزمایش شوک حرارتی با دمای پایین -55°C-10°C، جابجایی دقیق 0.01mm و حجم 324L
| سرویس OEM: | بله |
|---|---|
| محفظه دمای پایین: | -55 ℃~ -10 |
| استفاده: | دستگاه تست جهانی |
اتاق آزمایش درجه حرارت و رطوبت صنعت شیمیایی اتاق آزمایش محیط زیست
| برند: | نید |
|---|---|
| سفارشی: | خوش آمدی |
| کارخانه: | آره |
محصولات اصلی اتاق آزمایش محیط زیست با سقف تست 320x100x350mm و طیف طیف 8 ~ 14um برای آزمایش دمای پایین -55 °C -10 °C
| ذخایر: | بله |
|---|---|
| ویژگی های ایمنی: | حفاظت بیش از حد دمای ، محافظت از کمبود آب ، محافظت از خرابی برق |
| محفظه دمای پایین: | -55 ℃~ -10 |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Touch Screen Temperature Input Mode and 320x100x350mm Test Stand
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |


