Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ temperature and humidity chamber ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Τρόπος εισόδου θερμοκρασίας οθόνης αφής Θάλασσα δοκιμής περιβάλλοντος με ακρίβεια ±1°C και συνεχές φωτισμό άνω των 2000 ωρών
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
|---|---|
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
| Original Products: | Yes |
Δοκιμαστικό θάλαμο σταθερής θερμοκρασίας υγρασίας Εργαστηριακό πολλαπλό σκοπό για την ανάλυση υλικών
| Λειτουργία: | Δοκιμή κλίματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Δύναμη: | Ηλεκτρονικά |
Θάλαμος περιβαλλοντικών δοκιμών 320x100x350mm με ακρίβεια ±1°C
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Προστασία υπερβολικής θερμοκρασίας, προστασία από έλλειψη νερού, προστασία από διακοπή ρεύματος |
|---|---|
| Ακριβότητα μετατόπισης: | 0,01 mm |
| αρχικά προϊόντα: | Ναί |
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμών με φάσμα φασμάτων 8 έως 14um, δοκιμαστικό πάγκο 320x100x350mm και ακρίβεια θερμοκρασίας ±1°C
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
Αρχικό θάλαμο δοκιμής περιβάλλοντος με εισροή θερμοκρασίας με οθόνη αφής και διαθεσιμότητα αποθέματος για άμεση χρήση
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Volume: | 324L |
Μίνι προγραμματιζόμενο θάλαμο δοκιμής υγρασίας θερμοκρασίας Θερμοκρασία κύκλου θάλαμος 80L
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση ((W*D*H): | 400 mm*400 mm*500 mm |
| Εξωτερική διάσταση (Δ*Δ*Η): | 870mm*970mm*1400mm |
Θερμικός θάλαμος δοκιμής ηλεκτροσόκ με χαμηλή θερμοκρασία -55°C-10°C, μετατόπιση ακρίβειας 0,01 mm και όγκο 324L
| Υπηρεσία OEM: | Ναί |
|---|---|
| θάλαμος χαμηλής θερμοκρασίας: | -55 ℃~ -10 ℃ |
| Χρήση: | Καθολική μηχανή δοκιμών |
Χημική Βιομηχανία Θερμοκρασία και υγρασία Δοκιμαστήριο Περιβαλλοντικό Δοκιμαστήριο
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Πρωτότυπο Περιβαλλοντικό Θάλαμο Δοκιμών Προϊόντων με Βάση Δοκιμών 320x100x350mm και Φασματικό Εύρος 8~14um για Δοκιμές Χαμηλής Θερμοκρασίας -55℃~-10℃
| Αποθέματα: | Ναί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Προστασία υπερβολικής θερμοκρασίας, προστασία από έλλειψη νερού, προστασία από διακοπή ρεύματος |
| θάλαμος χαμηλής θερμοκρασίας: | -55 ℃~ -10 ℃ |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Touch Screen Temperature Input Mode and 320x100x350mm Test Stand
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |


