Wszystkie produkty
-
komora badawcza dla środowiska
-
komora badawcza baterii
-
Komora badawcza na rozciąganie
-
Komora do testowania mgły solnej
-
Komora badawcza drgań
-
Komora badawcza starzenia
-
Maszyna do badania łatwopalności
-
sprzęt do testowania upadków
-
Maszyna do testowania gumy
-
Sprzęt do testowania opakowań
-
sprzęt do testowania papieru
-
Sprzęt do badania naczyń kuchennych
-
sprzęt do testowania mebli
-
Sprzęt do badania elektroniki
-
Maszyna do testowania butów
-
Sprzęt do testowania drutu
-
Urządzenia do badania tkanin
-
PowietrzeJakość produktu jest bardzo niezawodna, współpraca od wielu lat producentów! -
Pak.To bardzo dobry dostawca. Zorganizowaliśmy, aby ludzie odwiedzili tę firmę i dostali dobrą wiadomość.maszyny do badań wodoodpornych, maszyn do testowania rozciągania itp., których potrzebujemy. , wszyscy mają te maszyny, więc kupiłem od nich partię maszyn. -
ciągłyWłaśnie otrzymałem towary wysłane przez sprzedawcę i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.i dostarczanie szczegółowych informacji dotyczących produktu i wysyłkiPo drugie, opakowanie towaru jest bardzo ostrożne, każdy produkt jest bardzo bezpieczny. -
Achish.Otrzymaliśmy komorę do testowania baterii, działa świetnie, używamy jej co tydzień.ich zespół techniczny osobiście udał się do naszej fabryki za granicą, aby poprowadzić naszą instalację i szkolenia operacyjne. oni naprawdę dbają o nasze doświadczenie z sprzętem i są oddani do pomocy.
słowa kluczowe [ temperature and humidity chamber ] dopasowanie 212 produkty.
Komora badawcza środowiskowa z zintegrowanymi funkcjami bezpieczeństwa, dostępnością zapasów i trybem wejścia temperatury ekranu dotykowego
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
Komora badawcza środowiskowa z ekranem dotykowym, temperaturą wejściową i zakresem widmowym od 8 do 14 um przez ponad 2000 godzin ciągłego oświetlenia
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
| Volume: | 324L |
Komora badawcza środowiskowa do ochrony przed nadciśnieniem z objętością 324L i sterownikiem automatycznego obliczania
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
SUS 304 Oszczędność energii Spacer w komorze badawczej klimatycznej do precyzyjnych badań produktów
| Zakres temperatury: | -60°C Do +150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności: | 20% do 98% wilgotności względnej |
| Pojemność pokoju roboczego: | 8 metrów sześciennych (można dostosować) |
Środowisko przemysłowe Komora badawcza szybkiego cyklu cieplnego Inteligentne sterowanie
| Rodzaj działalności: | Fabryka |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny (w*h*d): | 500*600*500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny (w*h*d): | 750*1635*1410 (mm) |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Automatic Calculation Controller and Water Shortage Protection for Precise Environmental Tests
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Stock: | Yes |
Komora badawcza starzenia żarówek ze stali nierdzewnej, Komora symulacji środowiskowej
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
Programatyczna komora badawcza o stałej temperaturze maszyna do przemysłu elektronicznego
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
Komora do testów środowiskowych ze stanowiskiem testowym 320x100x350mm Zakres spektralny 8-14um i ciągły czas oświetlenia 2000 godzin
| Tryb wprowadzania temperatury: | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Stanowisko badawcze: | Długość 320x szerokość 100x wysokość 350 mm |
| Usługa OEM: | Tak |
Laboratorium Przemysłowe Wysoko-Niskotemperaturowa Komora Do Badania Przemysłu Farmaceutycznego
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |


