Wszystkie produkty
-
komora badawcza dla środowiska
-
komora badawcza baterii
-
Komora badawcza na rozciąganie
-
Komora do testowania mgły solnej
-
Komora badawcza drgań
-
Komora badawcza starzenia
-
Maszyna do badania łatwopalności
-
sprzęt do testowania upadków
-
Maszyna do testowania gumy
-
Sprzęt do testowania opakowań
-
sprzęt do testowania papieru
-
Sprzęt do badania naczyń kuchennych
-
sprzęt do testowania mebli
-
Sprzęt do badania elektroniki
-
Maszyna do testowania butów
-
Sprzęt do testowania drutu
-
Urządzenia do badania tkanin
-
PowietrzeJakość produktu jest bardzo niezawodna, współpraca od wielu lat producentów! -
Pak.To bardzo dobry dostawca. Zorganizowaliśmy, aby ludzie odwiedzili tę firmę i dostali dobrą wiadomość.maszyny do badań wodoodpornych, maszyn do testowania rozciągania itp., których potrzebujemy. , wszyscy mają te maszyny, więc kupiłem od nich partię maszyn. -
ciągłyWłaśnie otrzymałem towary wysłane przez sprzedawcę i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.i dostarczanie szczegółowych informacji dotyczących produktu i wysyłkiPo drugie, opakowanie towaru jest bardzo ostrożne, każdy produkt jest bardzo bezpieczny. -
Achish.Otrzymaliśmy komorę do testowania baterii, działa świetnie, używamy jej co tydzień.ich zespół techniczny osobiście udał się do naszej fabryki za granicą, aby poprowadzić naszą instalację i szkolenia operacyjne. oni naprawdę dbają o nasze doświadczenie z sprzętem i są oddani do pomocy.
słowa kluczowe [ environmental temperature chamber ] dopasowanie 220 produkty.
Precyzyjna komora badawcza z dwutlenkiem siarki i solą spray, tester odporności na korozję sprzętu 270 l
| Marka: | Neide |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Komora testera mgły solnej z dwutlenkiem siarki |
| Zasilanie: | AC220V |
Przemysłowa skomputeryzowana komora badawcza na natryskiwanie soli odkrywająca trwałość materiału w środowiskach obciążonych solą
| Marka: | Neide |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Komora testera mgły solnej z dwutlenkiem siarki |
| Temperatura komory testowej:: | 50 ℃ ± 1 ℃ |
Kompozytowa komora badawcza na przemianę rozpylania soli i korozji cyklicznej do badań wielośrodowiskowych
| Materiał: | SUS304 lub dostosowane |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Ekran dotykowy |
| Użycie: | Uniwersalny sprzęt do testowania |
Komora badawcza niskociśnieniowej próżni cieplnej z rozpylami deszczowymi do kompleksowej symulacji środowiska
| Średnica otworu kroplowego: | 0,4 mm |
|---|---|
| Odstępy od apertury kroplowej: | 20mm |
| Tom kroplówka: | 1,0 ± 0,5 mm/min lub 3,0 ± 0,5 mm/min (regulowane) |
Komora badawcza klimatyczna przyjazna dla użytkownika dla efektywnej symulacji środowiska
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
Komora badawcza wytrzymałości na starzenie się w środowisku o wysokiej temperaturze zgodna z normą IEC 60068-2-2
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
Programatyczna komora wilgotności termicznej do oceny niezawodności symulacji środowiskowej
| Marka: | Neide |
|---|---|
| niestandardowe: | Witamy |
| Fabryka: | - Tak, proszę. |
Programatyczna komora ESS z cyklem cieplnym baterii
| Marka: | Neide |
|---|---|
| dostosowane: | Powitanie |
| Fabryka: | Tak |
Wielofunkcyjna komora badawcza wysokiej i niskiej temperatury do różnych zastosowań
| Zakres wahań napięcia: | 10% |
|---|---|
| Zakres wahań częstotliwości: | 50±0,5 Hz |
| Zakres temperatury: | +25 ℃ ~ +150 ℃ |
Komora do badań środowiskowych w laboratorium o stałej temperaturze i wilgotności
| Marka: | Neide |
|---|---|
| dostosowane: | Powitanie |
| Fabryka: | Tak |


