Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ environmental temperature chamber ] αντιστοιχία 220 προϊόντα.
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής με ακρίβεια θερμοκρασίας ±1°C και χαμηλή θερμοκρασία -55°C έως -10°C σε όγκο 324L
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Oem Service: | Yes |
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών με Φασματικό Εύρος 8~14um, Βάση Δοκιμών 320x100x350mm και Θάλαμος Χαμηλής Θερμοκρασίας -55℃~-10℃
| Συνεχής χρόνος φωτισμού: | άνω των 2000 ωρών |
|---|---|
| Πεδίο δοκιμών: | μήκος 320x πλάτος 100x ύψος 350mm |
| Λειτουργία ελέγχου: | Αυτόματος ελεγκτής υπολογισμού |
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμών με ακρίβεια εκτόξευσης 0,01 mm και όγκο 324L για συνεχή φωτισμό περισσότερο από 2000 ώρες
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ± 1 ° C |
|---|---|
| Αποθέματα: | Ναί |
| Λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας: | Οθόνη αφής |
Κύκλος θερμοκρασίας Θερμικό σοκ Περιβαλλοντικός έλεγχος ακρίβειας δοκιμαστικού θαλάμου
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών 8-14um με εύρος -55℃ έως -10℃
| Φασματικό εύρος: | 8~14um |
|---|---|
| Συνεχής χρόνος φωτισμού: | άνω των 2000 ωρών |
| Χρήση: | Πανεπιστημονική μηχανή δοκιμής |
Ακριβής Μετατόπιση 0,01mm Φασματικό εύρος 8-14um Χαμηλή θερμοκρασία -55C-10C Περιβαλλοντικό θάλαμο δοκιμών
| Αποθέματα: | Ναί |
|---|---|
| Ακριβότητα μετατόπισης: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ± 1 ° C |
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής 320x100x350mm με ακρίβεια ±1°C
| Πεδίο δοκιμών: | μήκος 320x πλάτος 100x ύψος 350mm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14um |
| αρχικά προϊόντα: | Ναί |
324L Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής με έλεγχο με οθόνη αφής -55°C έως -10°C
| Λειτουργία εισόδου θερμοκρασίας: | Οθόνη αφής |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Αυτόματος ελεγκτής υπολογισμού |
| Εξωτερικές διαστάσεις: | 1060*580*1050mm |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών 320x100x350mm με εύρος -55℃ έως -10℃
| Υπηρεσία OEM: | Ναί |
|---|---|
| Στοκ: | Ναί |
| αρχικά προϊόντα: | Ναί |
Περπάτημα χαμηλής ισχύος στο θάλαμο δοκιμής περιβάλλοντος
| Ετικέτα: | Νέιντε |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |


