Όλα τα Προϊόντα
-
θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον
-
θάλαμος δοκιμής μπαταρίας
-
Δοκιμαστήριο ελαστικότητας
-
Τμήμα δοκιμής αλατιού
-
Θάλαμος δοκιμής δονήσεων
-
Τμήμα δοκιμής γήρανσης
-
Μηχανή δοκιμής εύφλεκτης ικανότητας
-
εξοπλισμός δοκιμής πτώσης
-
Λαστιχένια μηχανή δοκιμής
-
Συσκευάζοντας εξοπλισμός δοκιμής
-
εξοπλισμός δοκιμής χαρτιού
-
Εξοπλισμός δοκιμής μαγειρικών σκευών
-
εξοπλισμός δοκιμής επίπλων
-
Εξοπλισμός δοκιμής ηλεκτρονικών
-
Μηχανή δοκιμής παπουτσιών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καλωδίων
-
Εξοπλισμός δοκιμής υφασμάτων
-
ΑέραςΗ ποιότητα του προϊόντος είναι πολύ αξιόπιστη,Συνεργασία για πολλά χρόνια των κατασκευαστών! -
Πακ.Είναι ένας πολύ καλός προμηθευτής. Κανόνισαμε να επισκεφθούν την εταιρεία και πήραμε καλά νέα. Είναι ένα εργοστάσιο που κατασκευάζει πολλά όργανα και εξοπλισμό, όπως συμπιεστές,Μηχανές δοκιμής αδιάβροχων, μηχανές δοκιμής ελαστικότητας, κλπ. που χρειαζόμαστε. , όλοι έχουν αυτά τα μηχανήματα, έτσι αγόρασα μια παρτίδα μηχανών από αυτούς. -
ΣυνεχήΜόλις έλαβα τα αγαθά που έστειλε ο πωλητής και είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτή την εμπειρία αγορών.και παροχή λεπτομερών πληροφοριών για το προϊόν και την αποστολήΔεύτερον, η συσκευασία των προϊόντων είναι πολύ προσεκτική, κάθε προϊόν -
ΑσίςΠήραμε το θάλαμο δοκιμών μπαταρίας, λειτουργεί τέλεια, το χρησιμοποιούμε κάθε εβδομάδα.Η τεχνική τους ομάδα πήγε προσωπικά στο εργοστάσιο μας στο εξωτερικό για να καθοδηγήσει την εγκατάσταση και την εκπαίδευση λειτουργίας. πραγματικά ενδιαφέρονται για την εμπειρία μας με τον εξοπλισμό και είναι αφιερωμένοι στην βοήθεια.
λέξεις-κλειδιά [ environmental temperature chamber ] αντιστοιχία 220 προϊόντα.
Τεστ θερμοκρασίας σταθερής υγρασίας 80L Τεστ βιομηχανικού περιβάλλοντος
| Κατηγορία προϊόντων: | θάλαμος δοκιμών για το περιβάλλον |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιθεώρηση ποιότητας για όλα τα είδη ηλεκτρονικών προϊόντων, ηλεκτρικές συσκευές και προϊόντα από πλ |
| Εξωτερική διάσταση: | Περίπου 900×1370×950 ((mm) W×H×D |
Προγραμματιζόμενο Κλίμα Περιβαλλοντικό Δοκιμαστήριο Θερμοκρασία και υγρασία
| Τύπος: | Κλιματικό περιβαλλοντικό θάλαμο δοκιμών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Καλώς ήρθατε. |
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
Environmental Testing Chamber with Over-temperature Protection, 324L Volume, and Automatic Calculation Controller
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών με Οθόνη Αφής και Εισαγωγή Θερμοκρασίας σε Χαμηλή Θερμοκρασία -55℃~-10℃ και Ακρίβεια ±1°C
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
Περιβαλλοντικός θάλαμος δοκιμής με ακρίβεια θερμοκρασίας ±1°C 324L Εισφορά θερμοκρασίας όγκου και οθόνης αφής
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Original Products: | Yes |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
Θάλαμος Περιβαλλοντικών Δοκιμών με Εξωτερικές Διαστάσεις 1060*580*1050mm και Χρόνο Συνεχούς Φωτισμού Πάνω από 2000 Ώρες με Προστασία Υπερθέρμανσης
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Continuous Lighting Time: | More Than 2000 Hours |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
Θάλαμος δοκιμών περιβάλλοντος με δοκιμαστικό πάγκο 320x100x350 mm, ακρίβεια θερμοκρασίας ±1°C και όγκο 324L για ακριβείς προσομοιώσεις περιβάλλοντος
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
|---|---|
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
| Original Products: | Yes |
Environmental Testing Chamber with Test Stand 320x100x350mm and Continuous Lighting Time More Than 2000 Hours Featuring Water Shortage Protection
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Oem Service: | Yes |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, ±1°C Temperature Accuracy, and Low Temperature -55℃~-10℃ for Universal Testing Needs
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Universal Testing Machine |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, Test Stand 320x100x350mm, and Automatic Calculation Controller
| Usage: | Universal Testing Machine |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |


