Tüm ürünler
-
Çevre test odası
-
Batarya test odası
-
Çekim testi odası
-
Tuz Püskürtme Test Odası
-
titreşim test odası
-
Yaşlanma Deneme Odası
-
Yanıcılık Deneme Makinesi
-
düşme test ekipmanı
-
Kauçuk Test Makinası
-
Ambalaj Test Cihazları
-
Kağıt test ekipmanları
-
Yemek malzemeleri deneme ekipmanları
-
mobilya test cihazları
-
Elektronik Test Ekipmanı
-
Ayakkabı Deneme Makinesi
-
Tel Test Cihazları
-
Tekstil Deneme Ekipmanı
-
HavaÜrün kalitesi çok güvenilir. Üreticilerin yıllardır işbirliği! -
Pak.Bu çok iyi bir tedarikçidir. Bu şirketi ziyaret etmek için insanlar ayarladık ve iyi haberler aldık.Su geçirmez test makineleriİhtiyacımız olan germe test makineleri vb. Hepsinde bu makineler var, ben de onlardan bir grup aldım. -
sürekliBen sadece satıcı tarafından gönderilen malları aldım ve bu alışveriş deneyiminden çok memnunum. Her şeyden önce, satıcının hizmeti çok düşünceli, sorularımı zamanında yanıtlayan,ve detaylı ürün ve nakliye bilgileriİkinci olarak, malların ambalajı çok dikkatlidir, her ürün -
Ashish.Batarya test odasını aldık, harika çalışıyor, her hafta kullanıyoruz. Bu satın almayı gerçekten ayıran şey inanılmaz satış sonrası hizmet.Onların teknik ekibi personel olarak bizim fabrika yurtdışında kurulum ve operasyon eğitimi rehberlik için gitti. ekipmanla ilgili deneyimlerimizle gerçekten ilgileniyorlar ve yardım etmeye hazırlar.
anahtar kelimeler [ environmental temperature chamber ] Eşleşme 220 Ürünler.
80L Sabit Sıcaklık Nemlik Deneme Odası Endüstriyel Çevre Deneme Odası
| Ürün Kategorisi: | Çevre test odası |
|---|---|
| Uygulama: | Plastik, metal, iletişim, enstrüman, otomobil, gıda, kimyasal, yapı malzemeleri, tıbbi ve havacılık |
| Dış boyut: | Yaklaşık 900 × 1370 × 950 (mm) W × H × D |
Programlanabilir İklim Çevre Deneme Odası Sıcaklık ve Nemlik Kabineti
| Türü: | İklim Çevre Test Odası |
|---|---|
| özel: | Hoş geldin |
| Fabrika: | - Evet. |
Aşırı sıcaklık koruma çevresel test odası 324L hacim ve otomatik hesaplama denetleyici
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
Dokunmatik Ekran Sıcaklığı Giriş Modu Düşük sıcaklık -55°C-10°C ve ±1°C doğrulukta çevresel test odası
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
Çevre Deneme Odası ±1°C sıcaklık doğruluğu 324L Hacim ve dokunmatik ekran sıcaklık girişi
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Original Products: | Yes |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
1060*580*1050mm Dış Boyutlara ve 2000 Saatin Üzerinde Sürekli Aydınlatma Süresine Sahip Çevresel Test Odası, Aşırı Sıcaklık Korumalı
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Continuous Lighting Time: | More Than 2000 Hours |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
320x100x350mm Test Standlı, ±1°C Sıcaklık Hassasiyetli ve Hassas Çevresel Simülasyonlar İçin 324L Hacimli Çevresel Test Odası
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
|---|---|
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
| Original Products: | Yes |
Environmental Testing Chamber with Test Stand 320x100x350mm and Continuous Lighting Time More Than 2000 Hours Featuring Water Shortage Protection
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Oem Service: | Yes |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, ±1°C Temperature Accuracy, and Low Temperature -55℃~-10℃ for Universal Testing Needs
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Universal Testing Machine |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, Test Stand 320x100x350mm, and Automatic Calculation Controller
| Usage: | Universal Testing Machine |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |


