Tüm ürünler
-
Çevre test odası
-
Batarya test odası
-
Çekim testi odası
-
Tuz Püskürtme Test Odası
-
titreşim test odası
-
Yaşlanma Deneme Odası
-
Yanıcılık Deneme Makinesi
-
düşme test ekipmanı
-
Kauçuk Test Makinası
-
Ambalaj Test Cihazları
-
Kağıt test ekipmanları
-
Yemek malzemeleri deneme ekipmanları
-
mobilya test cihazları
-
Elektronik Test Ekipmanı
-
Ayakkabı Deneme Makinesi
-
Tel Test Cihazları
-
Tekstil Deneme Ekipmanı
-
HavaÜrün kalitesi çok güvenilir. Üreticilerin yıllardır işbirliği! -
Pak.Bu çok iyi bir tedarikçidir. Bu şirketi ziyaret etmek için insanlar ayarladık ve iyi haberler aldık.Su geçirmez test makineleriİhtiyacımız olan germe test makineleri vb. Hepsinde bu makineler var, ben de onlardan bir grup aldım. -
sürekliBen sadece satıcı tarafından gönderilen malları aldım ve bu alışveriş deneyiminden çok memnunum. Her şeyden önce, satıcının hizmeti çok düşünceli, sorularımı zamanında yanıtlayan,ve detaylı ürün ve nakliye bilgileriİkinci olarak, malların ambalajı çok dikkatlidir, her ürün -
Ashish.Batarya test odasını aldık, harika çalışıyor, her hafta kullanıyoruz. Bu satın almayı gerçekten ayıran şey inanılmaz satış sonrası hizmet.Onların teknik ekibi personel olarak bizim fabrika yurtdışında kurulum ve operasyon eğitimi rehberlik için gitti. ekipmanla ilgili deneyimlerimizle gerçekten ilgileniyorlar ve yardım etmeye hazırlar.
anahtar kelimeler [ environmental temperature chamber ] Eşleşme 220 Ürünler.
324L Dokunmatik Ekranlı Çevresel Test Odası -55℃~-10℃
| Hacim: | 324L |
|---|---|
| Sıcaklık Giriş Modu: | Dokunmatik ekran |
| OEM hizmeti: | Evet |
2000 Saatten Fazla Sürekli Aydınlatma Süresine Sahip Çevresel Test Odası 1060*580*1050mm Dış Ölçüler ve Aşırı Sıcaklık Koruması
| Test Standı: | Uzunluk 320x genişlik 100x yükseklik 350mm |
|---|---|
| Sürekli aydınlatma süresi: | 2000 saatten fazla |
| Güvenlik Özellikleri: | Aşırı sıcaklık koruması, su sıkıntısı koruması, elektrik kesintisi koruması |
1060*580*1050mm Dış Ölçülere Sahip Çevresel Test Odası, 0.01mm Yer Değiştirme Hassasiyeti ve 2000 Saatten Fazla Sürekli Aydınlatma Süresi
| Sıcaklık doğruluğu: | ± 1 ° C |
|---|---|
| Test Standı: | Uzunluk 320x genişlik 100x yükseklik 350mm |
| Dış boyutlar: | 1060*580*1050mm |
Orijinal Ürünler Çevre Test Odası, Test Standı 320x100x350mm ve Düşük Sıcaklık Testleri için 8~14um Spektral Aralıkla -55°C~-10°C
| stok: | Evet |
|---|---|
| Güvenlik Özellikleri: | Aşırı sıcaklık koruması, su sıkıntısı koruması, elektrik kesintisi koruması |
| Düşük sıcaklıklı oda: | -55 ℃~ -10 ℃ |
Hassas Testler için 324L Hacimli ve 8~14um Spektral Aralığa Sahip, 320x100x350mm Stok Uzunluğunda Çevresel Test Odası
| Spektral aralık: | 8~14um |
|---|---|
| Dış boyutlar: | 1060*580*1050mm |
| orijinal ürünler: | Evet |
Çevre Deneme Odası 320x100x350mm Test Standı Spektral Aralık 8-14um ve Sürekli Işık Zamanı 2000 Saat
| Sıcaklık Giriş Modu: | Dokunmatik ekran |
|---|---|
| Test Standı: | Uzunluk 320x genişlik 100x yükseklik 350mm |
| OEM hizmeti: | Evet |
Sürekli sıcaklık ve nem iklim simülasyonu için programlanabilir çevresel test odası
| Türü: | Çevre Odası |
|---|---|
| özel: | Hoş geldin |
| Fabrika: | - Evet. |
Düşük Sıcaklık -55°C ila -10°C, Spektral Aralık 8 ila 14um ve 2000+ Saat Sürekli Aydınlatmalı Çevresel Test Odası
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
Dokunmatik Ekran Sıcaklığı Giriş Modu Çevre Deneme Odası ±1°C doğruluk ve 2000+ Saat Sürekli Işıklandırma
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
|---|---|
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
| Original Products: | Yes |
324L Volume Environmental Testing Chamber with Automatic Calculation Controller and Water Shortage Protection for Precise Environmental Tests
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Stock: | Yes |


