Tüm ürünler
-
Çevre test odası
-
Batarya test odası
-
Çekim testi odası
-
Tuz Püskürtme Test Odası
-
titreşim test odası
-
Yaşlanma Deneme Odası
-
Yanıcılık Deneme Makinesi
-
düşme test ekipmanı
-
Kauçuk Test Makinası
-
Ambalaj Test Cihazları
-
Kağıt test ekipmanları
-
Yemek malzemeleri deneme ekipmanları
-
mobilya test cihazları
-
Elektronik Test Ekipmanı
-
Ayakkabı Deneme Makinesi
-
Tel Test Cihazları
-
Tekstil Deneme Ekipmanı
-
HavaÜrün kalitesi çok güvenilir. Üreticilerin yıllardır işbirliği! -
Pak.Bu çok iyi bir tedarikçidir. Bu şirketi ziyaret etmek için insanlar ayarladık ve iyi haberler aldık.Su geçirmez test makineleriİhtiyacımız olan germe test makineleri vb. Hepsinde bu makineler var, ben de onlardan bir grup aldım. -
sürekliBen sadece satıcı tarafından gönderilen malları aldım ve bu alışveriş deneyiminden çok memnunum. Her şeyden önce, satıcının hizmeti çok düşünceli, sorularımı zamanında yanıtlayan,ve detaylı ürün ve nakliye bilgileriİkinci olarak, malların ambalajı çok dikkatlidir, her ürün -
Ashish.Batarya test odasını aldık, harika çalışıyor, her hafta kullanıyoruz. Bu satın almayı gerçekten ayıran şey inanılmaz satış sonrası hizmet.Onların teknik ekibi personel olarak bizim fabrika yurtdışında kurulum ve operasyon eğitimi rehberlik için gitti. ekipmanla ilgili deneyimlerimizle gerçekten ilgileniyorlar ve yardım etmeye hazırlar.
anahtar kelimeler [ environmental temperature chamber ] Eşleşme 220 Ürünler.
High Precision Environmental Testing Chamber with 324L Volume and Water Shortage Protection for Reliable Power Failure Protection
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
| Spectral Range: | 8~14um |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, Test Stand 320x100x350mm, and Touch Screen Temperature Input
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
|---|---|
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
| Volume: | 324L |
Çevre Deneme Odası, 8 ~ 14um spektral aralığı ve sürekli aydınlatma süresi 2000 saatten fazla dokunmatik ekran sıcaklık girişi ile
| Usage: | Universal Testing Machine |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
Spektral aralığı 8~14um olan Çevre Test Odası Dokunmatik Ekran Sıcaklığı Giriş ve Düşük Sıcaklık -55°C~-10°C
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
|---|---|
| Oem Service: | Yes |
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
Spektral aralığı 8 ~ 14um, ± 1 °C sıcaklık doğruluğu ve 2000+ Saat Sürekli Işıklandırma ile Çevre Deneme Odası
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Spectral Range: | 8~14um |
Çevre Deneme Odası Yer değiştirme hassasiyeti 0.01mm Spektral Aralık 8~14um ve Dış Boyutlar 1060*580*1050mm
| Spectral Range: | 8~14um |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
324L hacimli çevresel test odası, 2000+ saatlik sürekli aydınlatma ve dokunmatik ekran kontrolü
| Volume: | 324L |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Oem Service: | Yes |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, 320x100x350mm Test Stand, and 0.01mm Precision Of Displacement
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Usage: | Universal Testing Machine |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
8-14um Spektral Aralığında Çevresel Test Odası, 2000 Saat Kesintisiz Aydınlatma Süresi ve 324L Hacim
| Güvenlik Özellikleri: | Aşırı sıcaklık koruması, su sıkıntısı koruması, elektrik kesintisi koruması |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8~14um |
| Sıcaklık doğruluğu: | ± 1 ° C |
Çevresel Test Odası 324L, Aşırı Sıcaklık Korumalı
| Yer değiştirmenin hassasiyeti: | 0.01mm |
|---|---|
| Sıcaklık Giriş Modu: | Dokunmatik ekran |
| Güvenlik Özellikleri: | Aşırı sıcaklık koruması, su sıkıntısı koruması, elektrik kesintisi koruması |


