همه محصولات
-
اتاق آزمایش محیط زیست
-
اتاق آزمایش باتری
-
اتاق آزمایش کشش
-
اتاق تست اسپری نمک
-
اتاق آزمایش لرزش
-
اتاق آزمایش پیری
-
دستگاه آزمایش قابل احتراق
-
تجهیزات تست سقوط
-
دستگاه تست لاستیک
-
تجهیزات تست بسته بندی
-
تجهیزات آزمایش کاغذ
-
تجهیزات آزمایش ظروف آشپزی
-
تجهیزات تست مبلمان
-
تجهیزات آزمایش الکترونیک
-
دستگاه تست کفش
-
تجهیزات تست سیم
-
تجهیزات آزمایش پارچه
-
هواکیفیت محصول بسیار قابل اعتماد است، همکاری برای سال های بسیاری از تولید کنندگان! -
پاکاین یک تامین کننده بسیار خوب است. ما برای مردم برنامه ریزی کردیم تا از این شرکت بازدید کنند و اخبار خوبی دریافت کردند. آنها کارخانه ای هستند که بسیاری از ابزارها و تجهیزات مانند کمپرسورها را تولید می کنند.دستگاه های آزمایش ضد آب، دستگاه های تست کشش و غیره که ما نیاز داریم. ، همه ی اونا این ماشین ها رو دارن، پس من یه دسته ماشین ازشون خریدم. -
مداوممن تازه کالاهایی را که توسط فروشنده فرستاده شده دریافت کرده ام و از تجربه خریدم بسیار راضی هستم. اول از همه، خدمات فروشنده بسیار متفکرانه و به موقع به سوالات من پاسخ می دهد،و ارائه اطلاعات دقیق محصول و حمل و نقلدوم، بسته بندی کالا بسیار دقیق است، هر محصول -
آشیشما اتاق تست باتری را دریافت کردیم، خیلی خوب کار می کند، ما هر هفته از آن استفاده می کنیم. چیزی که واقعاً این خرید را متمایز می کند، خدمات فوق العاده پس از فروش است.تیم فنی آنها شخصا به کارخانه ما در خارج از کشور رفت تا آموزش نصب و کار را هدایت کند. آنها واقعا به تجربه ما با تجهیزات اهمیت می دهند و به کمک اختصاص داده شده اند.
کلید واژه ها [ environmental temperature chamber ] مطابقت 220 محصولات.
High Precision Environmental Testing Chamber with 324L Volume and Water Shortage Protection for Reliable Power Failure Protection
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
| Spectral Range: | 8~14um |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, Test Stand 320x100x350mm, and Touch Screen Temperature Input
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
|---|---|
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
| Volume: | 324L |
اتاق آزمایش محیط زیست با طیف طیف 8 ~ 14um و زمان روشنایی مداوم بیش از 2000 ساعت با ورودی دمای صفحه لمسی
| Usage: | Universal Testing Machine |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
اتاق آزمایش محیط زیست با طیف طیف 8 ~ 14um دمای ورودی صفحه نمایش لمسی و دمای پایین -55 °C -10 °C
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
|---|---|
| Oem Service: | Yes |
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
اتاق آزمایش محیط زیست با طیف طیف 8 ~ 14um، دقت درجه حرارت ± 1 °C و 2000+ ساعت نور مداوم
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Spectral Range: | 8~14um |
اتاق آزمایش محیط زیست با دقت جابجایی 0.01mm طیف 8 ~ 14um و ابعاد بیرونی 1060 * 580 * 1050mm
| Spectral Range: | 8~14um |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
محفظة اختبار بيئي بحجم 324 لتر مع إضاءة مستمرة لأكثر من 2000 ساعة وتحكم بشاشة تعمل باللمس
| Volume: | 324L |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Oem Service: | Yes |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, 320x100x350mm Test Stand, and 0.01mm Precision Of Displacement
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Usage: | Universal Testing Machine |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
محفظه آزمایش محیطی با محدوده طیفی 8-14 میکرومتر، 2000 ساعت زمان روشنایی مداوم و حجم 324 لیتر
| ویژگی های ایمنی: | حفاظت بیش از حد دمای ، محافظت از کمبود آب ، محافظت از خرابی برق |
|---|---|
| دامنه: | 8 تا 14 میلی متر |
| دقت دما: | ± 1 درجه سانتیگراد |
اتاق آزمایش محیط زیست 324L با حفاظت از بیش از حد درجه حرارت
| دقت جابجایی: | 0.01 میلی متر |
|---|---|
| حالت ورودی دما: | صفحه لمسی |
| ویژگی های ایمنی: | حفاظت بیش از حد دمای ، محافظت از کمبود آب ، محافظت از خرابی برق |


