همه محصولات
-
اتاق آزمایش محیط زیست
-
اتاق آزمایش باتری
-
اتاق آزمایش کشش
-
اتاق تست اسپری نمک
-
اتاق آزمایش لرزش
-
اتاق آزمایش پیری
-
دستگاه آزمایش قابل احتراق
-
تجهیزات تست سقوط
-
دستگاه تست لاستیک
-
تجهیزات تست بسته بندی
-
تجهیزات آزمایش کاغذ
-
تجهیزات آزمایش ظروف آشپزی
-
تجهیزات تست مبلمان
-
تجهیزات آزمایش الکترونیک
-
دستگاه تست کفش
-
تجهیزات تست سیم
-
تجهیزات آزمایش پارچه
-
هواکیفیت محصول بسیار قابل اعتماد است، همکاری برای سال های بسیاری از تولید کنندگان! -
پاکاین یک تامین کننده بسیار خوب است. ما برای مردم برنامه ریزی کردیم تا از این شرکت بازدید کنند و اخبار خوبی دریافت کردند. آنها کارخانه ای هستند که بسیاری از ابزارها و تجهیزات مانند کمپرسورها را تولید می کنند.دستگاه های آزمایش ضد آب، دستگاه های تست کشش و غیره که ما نیاز داریم. ، همه ی اونا این ماشین ها رو دارن، پس من یه دسته ماشین ازشون خریدم. -
مداوممن تازه کالاهایی را که توسط فروشنده فرستاده شده دریافت کرده ام و از تجربه خریدم بسیار راضی هستم. اول از همه، خدمات فروشنده بسیار متفکرانه و به موقع به سوالات من پاسخ می دهد،و ارائه اطلاعات دقیق محصول و حمل و نقلدوم، بسته بندی کالا بسیار دقیق است، هر محصول -
آشیشما اتاق تست باتری را دریافت کردیم، خیلی خوب کار می کند، ما هر هفته از آن استفاده می کنیم. چیزی که واقعاً این خرید را متمایز می کند، خدمات فوق العاده پس از فروش است.تیم فنی آنها شخصا به کارخانه ما در خارج از کشور رفت تا آموزش نصب و کار را هدایت کند. آنها واقعا به تجربه ما با تجهیزات اهمیت می دهند و به کمک اختصاص داده شده اند.
کلید واژه ها [ environmental temperature chamber ] مطابقت 220 محصولات.
اتاق آزمایش رطوبت دمای ثابت 80L اتاق آزمایش محیط زیست صنعتی
| رده محصولات: | اتاق آزمایش محیط زیست |
|---|---|
| درخواست: | بازرسی با کیفیت برای انواع محصولات الکترونیکی ، لوازم الکتریکی و محصولات پلاستیک ، فلزی ، ارتباطات ، |
| ابعاد خارجی: | حدود 900 × 1370 × 950 (میلی متر) W × H × D |
برنامه ریزی آب و هوا اتاق آزمایش محیط زیست درجه حرارت و رطوبت کابینت
| نوع: | اتاق آزمایش محیط زیست آب و هوا |
|---|---|
| سفارشی: | خوش آمدی |
| کارخانه: | آره |
اتاق آزمایش محیط زیست حفاظت از بیش از حد درجه حرارت با حجم 324L و کنترل کننده محاسبه خودکار
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
|---|---|
| Precision Of Displacement: | 0.01mm |
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
محفظه تست محیطی با حالت ورودی دمای صفحه لمسی با دمای پایین -55 درجه سانتیگراد تا -10 درجه سانتیگراد و دقت ±1 درجه سانتیگراد
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Stock: | Yes |
| Temperature Input Mode: | Touch Screen |
اتاق آزمایش محیط زیست با دقت دمای ±1°C 324L حجم و ورودی دمای صفحه لمسی
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Original Products: | Yes |
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
اتاق آزمایش محیط زیست با ابعاد بیرونی 1060*580*1050mm و بیش از 2000 ساعت نوردهی مداوم با حفاظت از بیش از حد درجه حرارت
| Oem Service: | Yes |
|---|---|
| Continuous Lighting Time: | More Than 2000 Hours |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
اتاق آزمایش محیط زیست با صندلی آزمایش 320x100x350mm، دقت درجه حرارت ±1°C و حجم 324L برای شبیه سازی دقیق محیط زیست
| Temperature Accuracy: | ±1°C |
|---|---|
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
| Original Products: | Yes |
Environmental Testing Chamber with Test Stand 320x100x350mm and Continuous Lighting Time More Than 2000 Hours Featuring Water Shortage Protection
| Safety Features: | Over-temperature Protection, Water Shortage Protection, Power Failure Protection |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Oem Service: | Yes |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, ±1°C Temperature Accuracy, and Low Temperature -55℃~-10℃ for Universal Testing Needs
| Original Products: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Universal Testing Machine |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
Environmental Testing Chamber with 324L Volume, Test Stand 320x100x350mm, and Automatic Calculation Controller
| Usage: | Universal Testing Machine |
|---|---|
| Low Temperature Chamber: | -55℃~-10℃ |
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |


