Alle producten
-
milieutestkamer
-
batterijproefkamer
-
Tensietestkamer
-
Saltspray-testkamer
-
Vibratietestkamer
-
Verouderingstestkamer
-
Brandbaarheidstestmachine
-
daling het testen materiaal
-
Rubber het Testen Machine
-
Verpakkend het Testen Materiaal
-
apparatuur voor het testen van papier
-
Testapparatuur voor kookgerei
-
meubilair het testen materiaal
-
Elektronische testapparatuur
-
Schoenproefmachine
-
Draad testapparatuur
-
Testapparatuur voor textiel
-
LuchtDe kwaliteit van het product is zeer betrouwbaar. -
Pak.Dit is een zeer goede leverancier. We hebben mensen geregeld om dit bedrijf te bezoeken en hebben goed nieuws. Het is een fabriek die veel instrumenten en apparatuur maakt, zoals compressoren,waterdichte testmachines, trekproefmachines, enzovoort die we nodig hebben. , ze hebben allemaal deze machines, dus ik kocht een partij machines van hen. -
ContinuIk heb net de goederen ontvangen die door de verkoper zijn gestuurd en ik ben zeer tevreden met deze winkelervaring. Ten eerste is de service van de verkoper zeer attent, tijdig reageren op mijn vragen,en het verstrekken van gedetailleerde product- en verzendinformatieTen tweede, de verpakking van de goederen is zeer zorgvuldig, elk product -
Ashish.We hebben de batterijproefkamer ontvangen, ze werkt prima, we gebruiken haar elke week.hun technisch team ging persoonlijk naar onze fabriek in het buitenland om installatie en operationele training te begeleiden. ze geven echt om onze ervaring met de apparatuur en zijn toegewijd om te helpen.
zoekwoorden [ temperature and humidity chamber ] wedstrijd 212 producten.
Monetair of knoptype batterijpunctie- en extrusie-testmachine
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Industriële metalen trekproefkamer Trekdrukproefmachine Computergestuurd
| De nauwkeurigheid van de snelheidscontrole: | ± 1% (1 graad) |
|---|---|
| Effectieve breedte van spiceman: | Standaard 400 mm (kan aangepast worden) |
| Kracht: | Servomotor |
Veiligheidsschoenen Compressie- en doorboorweerstandstester EN-344 ANSI-Z41
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
Mini-programmeerbare temperatuur-vochtigheidstestkamer Temperatuurcycluskamer 80L
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Inwendige afmeting ((W*D*H): | 400 mm*400 mm*500 mm |
| Externe afmeting ((W*D*H): | 870 mm*970 mm*1400 mm |
Industriële omgeving Testkamer met snelle thermische cyclus Intelligente besturing
| Bedrijfssoort: | Fabriek |
|---|---|
| Interne afmeting ((W*H*D): | 500 x 600 x 500 mm |
| Externe Afmeting (W*H*D): | 750*1635*1410 (mm) |
Testkamer voor constante temperatuur en luchtvochtigheid Laboratorium Meerdere functies voor materiaalanalyse
| Functie: | Klimaatonderzoek |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste kleur |
| Kracht: | Elektronisch |
Chemische industrie Temperatuur-vochtigheidstestkamer Omgevingstestkamer
| Merken: | Neide |
|---|---|
| Op maat: | Welkom. |
| Fabriek: | - Ja, dat klopt. |
320x100x350 mm Teststand Omgevingskamer met een nauwkeurigheid van ±1°C
| Veiligheidsfuncties: | Bescherming van over-temperatuur, bescherming tegen watertekort, bescherming van stroomuitval |
|---|---|
| Precisie van de verplaatsing: | 0,01 mm |
| originele producten: | Ja |
Universele testmachine Omgevingstestkamer met spectrumbereik 8~14μm, 0,01mm nauwkeurigheid en lage temperatuur van -55°C tot -10°C
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
|---|---|
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
| Original Products: | Yes |
324L Volume Environmental Testing Chamber met meer dan 2000 uur continue verlichting en aanraakschermbesturing
| Volume: | 324L |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Oem Service: | Yes |


