Tüm ürünler
-
Çevre test odası
-
Batarya test odası
-
Çekim testi odası
-
Tuz Püskürtme Test Odası
-
titreşim test odası
-
Yaşlanma Deneme Odası
-
Yanıcılık Deneme Makinesi
-
düşme test ekipmanı
-
Kauçuk Test Makinası
-
Ambalaj Test Cihazları
-
Kağıt test ekipmanları
-
Yemek malzemeleri deneme ekipmanları
-
mobilya test cihazları
-
Elektronik Test Ekipmanı
-
Ayakkabı Deneme Makinesi
-
Tel Test Cihazları
-
Tekstil Deneme Ekipmanı
-
HavaÜrün kalitesi çok güvenilir. Üreticilerin yıllardır işbirliği! -
Pak.Bu çok iyi bir tedarikçidir. Bu şirketi ziyaret etmek için insanlar ayarladık ve iyi haberler aldık.Su geçirmez test makineleriİhtiyacımız olan germe test makineleri vb. Hepsinde bu makineler var, ben de onlardan bir grup aldım. -
sürekliBen sadece satıcı tarafından gönderilen malları aldım ve bu alışveriş deneyiminden çok memnunum. Her şeyden önce, satıcının hizmeti çok düşünceli, sorularımı zamanında yanıtlayan,ve detaylı ürün ve nakliye bilgileriİkinci olarak, malların ambalajı çok dikkatlidir, her ürün -
Ashish.Batarya test odasını aldık, harika çalışıyor, her hafta kullanıyoruz. Bu satın almayı gerçekten ayıran şey inanılmaz satış sonrası hizmet.Onların teknik ekibi personel olarak bizim fabrika yurtdışında kurulum ve operasyon eğitimi rehberlik için gitti. ekipmanla ilgili deneyimlerimizle gerçekten ilgileniyorlar ve yardım etmeye hazırlar.
anahtar kelimeler [ temperature and humidity chamber ] Eşleşme 212 Ürünler.
Para veya Düğme Tipi Pil Pençür ve Ekstrüzyon Test Makinesi
| Marka: | neide |
|---|---|
| özel: | Hoş geldin |
| Fabrika: | - Evet. |
Endüstriyel Metal Tensile Test Odası Tensile Basınç Deneme Makinesi Bilgisayarla Kontrol Edilen
| Hız kontrol doğruluğu: | ±%1 (1 derece) |
|---|---|
| Baharatçının etkili genişliği: | Standart 400 mm (özelleştirilebilir) |
| Güç: | Servo motor |
Emniyet ayakkabıları Sıkıştırma ve Penceraya Direnci Denetleyicisi Ekipmanı EN-344 ANSI-Z41
| Marka: | neide |
|---|---|
| özel: | Hoş geldin |
| Fabrika: | - Evet. |
Mini Programlanabilir Sıcaklık Nem Test Odası Sıcaklık Bisiklet Odası 80L
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| İç Boyut (G*D*Y): | 400mm*400mm*500mm |
| Dış Boyut(G*D*Y): | 870mm*970mm*1400mm |
Endüstriyel Çevre Hızlı Hızlı Isı Döngüsü Deneme Odası Akıllı Kontrol Sürücü
| İşletme Türü: | Fabrika |
|---|---|
| Dahili boyut (W*H*D): | 500*600*500 (mm) |
| Harici boyut (w*h*d): | 750*1635*1410 (mm) |
Sabit sıcaklık nem testi odası Malzeme analizi için çok amaçlı laboratuvar
| Görev: | İklim Testi |
|---|---|
| Renk: | Özel Renk |
| Güç: | Elektronik |
Kimya Endüstrisi Sıcaklık Nemlik Deneme Odası Çevre Deneme Odası
| Marka: | neide |
|---|---|
| özel: | Hoş geldin |
| Fabrika: | - Evet. |
320x100x350mm Test Stand Çevresel Oda, ±1°C Hassasiyet
| Güvenlik Özellikleri: | Aşırı sıcaklık koruması, su sıkıntısı koruması, elektrik kesintisi koruması |
|---|---|
| Yer değiştirmenin hassasiyeti: | 0.01mm |
| orijinal ürünler: | Evet |
Spektral Aralığı 8~14µm, 0.01mm Hassasiyet ve -55°C ila -10°C Düşük Sıcaklık ile Evrensel Test Cihazı Çevresel Test Kabini
| Exterior Dimensions: | 1060*580*1050mm |
|---|---|
| Control Mode: | Automatic Calculation Controller |
| Original Products: | Yes |
324L hacimli çevresel test odası, 2000+ saatlik sürekli aydınlatma ve dokunmatik ekran kontrolü
| Volume: | 324L |
|---|---|
| Test Stand: | Length 320x Width 100x Height 350mm |
| Oem Service: | Yes |


